انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
پشتیبانی آنلاین
Live Support
شاخه ها
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول ابرخازن با ظرفیت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت Nesscap آگاه كن.
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 مقالات متفرقه
RSS مقالات

ابرخازن با ظرفیت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت Nesscap[COM-00254]کد کالا : COM-00254

ابرخازن با ظرفیت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت Nesscap
قیمت: 58,500تومان
 
 
مشخصات محصول

 

ابرخازن با ظرفيت 5 فاراد و ولتاژ 2.7 ولت

توضيحات: بله درست ميبينيد! خازني با ظرفيت 5 فاراد. بيشتر مهندسين و علاقمندان الكترونيك با واحد ميكرو فاراد خازن آشناتر هستند. تكنولوژي روياهاي ما را محقق ميسازد.

ميتوانيد اين خازن را شارژ كرده و با استفاده از آن يك مدار يا سيستم را براي ساعتها يا حتي روزها بدون استفاده از باتري راه اندازي كنيد. با سري كردن دو خازن ميتوانيد به ولتاژ 5.4 ولت و ظرفيت 2.5 فاراد برسيد. در هنگام شارژ و استفاده از اين خازن دقت كنيد تا ولتاژي بيشتر از ولتاژ اسمي به خازن اعمال نشود. همچنين پلاريته خازن را رعايت كنيد. با توجه به ظرفيت بالاي خازن انرژي بسيار زيادي در آن ذخيره ميشود كه خودتان ميتوانيد اين انرژي را با استفاده از فرمول انرژي خازن محاسبه كنيد.

ابرخازنها كاربردهاي زيادي دارند و روز به روز نيز استفاده از آنها در سيستمها و مدارات گوناگون عموميت مي يابد. تامين انرژي زياد در زمان كم (حتي كسري از ثانيه) ، شارژ سريع و شارژپذيري با راندماني بالاتر از باتريها از مزاياي ابر خازن است. ذخيره انرژي هاي كوچك حاصل از پنلهاي خورشيدي يا ديگر مولدها و نيز تجميع انرژي هاي سرگردان از كاربردهاي نوين ابرخازنهاست. راه اندازي كويل ايجاد ضربه يا Kick در رباتها نيز از كاربردهاي ساده اين المان الكترونيك است.

در خودروهاي هيبريد يا الكتريكي هم براي ذخيره انرژي Regeneration از اين خازنها استفاده ميشود. انرژي Regeneration ولتاژ و تواني است كه در حالت ترمز يا بي باري توسط موتورهاي الكتريكي توليد ميشود. از ابرخازنهايي با ولتاژ و ظرفيت بالا در سامانه ي راه انداز موتور كشتي، زير دريايي و تانك استفاده ميشود.

براي خريد ابرخازنهاي بزرگ، مثلا با ولتاژ 48 ولت و ظرفيت تا 400 فاراد و حتي بالاتر، ميتوانيد با ما تماس بگيريد. اين ابرخازنها به سفارش تهيه ميشوند.

افزودن به لیست مقایسه نظرات بازگشت
این محصولات قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند شما قصد خرید ندارید؟
ابر خازن NessCap 50F, 2.7V
ابر خازن NessCap 50F, 2.7V
درایور استپر موتور با DRV8825
درایور استپر موتور با DRV8825
کپی‌رایت © 2020 ایران ماژول الکترونیک
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو